Комплекти PADI

Так дешевше

В нашому клубі існує можливість зекономити кошти на навчання.

Якщо ваша сім'я готується разом з вами до відпочинку на морі, і всі ви мрієте спробувати дайвінг - замовте комплект сімейний.Якщо особисто ви спробували пробне занурення і зрозуміли, що дайвінг - це ваше, замовте відразу 2 курси - PADI Open Water Diver та PADI Advanced Open Water Diver і це буде дешевше ніж окреме навчання. 

Навчання

Комплект OWD сімейний

Комплект OWD сімейний

Учені і педагоги стверджують, що ми - дорослі проводимо з дітьми дуже мало часу. Відпочинок з сім'єю - це надзвичайна можливість разом взяти участь у пригодах що захоплюють, адже спільні справи зближують людей. Придбавши комплект сімейний, ви зможете зекономити кошти (разом дешевше) і зможете краще зрозуміти своїх близьких

Комплект OWD + AOWD

Комплект OWD + AOWD

Океан - це чудо нашої планети. Він регулює земний клімат, є джерелом кисню, енергоносієм майбутнього... Нарешті - океан годує половину населення Землі. Тому з океаном треба не тільки знайомитися, але й вивчати його глибини і можливості. Комплект PADI OWD-AOWD за менші кошти дасть вам таку можливість і найближчі десятиліття цікаві подорожі різними точками світу з супер зануреннями вам забезпечені.