Для новачків

Приєднуйся

Більше 70% земної поверхні покриває вода і тому нас завжди вабить ця незвідана стихія. Вода - це ще й основа життя на землі.

Тому зануритися у водні глибини, наблизитися до розуміння хто ми у світі природи, допоможуть курси навчання дайвінгу від компанії (асоціації) PADI що в усьому світі допомагає людям пізнати таємниці підводного світу.

Навчання

Подарунковий сертифікат DSD

Подарунковий сертифікат DSD

Найкращий подарунок для рідних і друзів це - враження. Хтось малює картини, хтось отримує в подарунок масаж, а ми пропонуємо вам подарувати спробу познайомитися з підводним плаванням. Це буде цікаво і мужнім чоловікам, і сучасним жінкам, і підліткам, адже море - неймовірна стихія!

Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving

PADI Discover Scuba Diving - це дуже проста і в той же час дуже захоплююча і цікава програма відкриває для Вас світ дайвінгу.

Подарунковий сертифікат OWD

Подарунковий сертифікат OWD

Якщо ви з коханими чи рідними відпочивали на морі, спробували зануритись з аквалангом і отримали від цього справжнє задоволення - вам обов'язково треба подарувати собі незабутні враження. Даруйте близьким подарунковий сертифікат PADI OWD і найбільший музей світу - океан, відкриє для вас свої двері і загадки, Даруйте враження і можливості - це найкраще!!!

Open Water Diver

Open Water Diver

Курс PADI Open Water Diver - найпопулярніший курс навчання дайвінгу в світі, саме з його допомогою мільйони людей познайомилися з дайверским стилем життя. Відкривають для себе світ нових вражень і захоплюючих пригод.

Open Water Diver Referral

Open Water Diver Referral

Курс PADI Open Water Diver Referral - Збираєтеся у відпустку на лазурні береги, там де багато яскравих риб і коралів і маєте бажання познайомитися з цим неймовірним підводним світом як самодостатнього сертифікованого дайвера, але не хочете витратити весь час відпочинку на навчання, а вдома вже пройшов сезон для здачі "Відкритої води".