Open Water Diver Referral

350.00 $
10150.00 грн.
Опис курсу

Курс PADI Open Water Diver Referral - Збираєтеся у відпустку на лазурні береги, там де багато яскравих риб і коралів і маєте бажання познайомитися з цим неймовірним підводним світом як самодостатнього сертифікованого дайвера, але не хочете витратити весь час відпочинку на навчання, а вдома вже пройшов сезон для здачі "Відкритої води". Курс PADI Open Water Diver Referral допоможе здійснити вашу мрію і в повній мірі насолодитися всією красою тропічних морів і відпочинком. Почніть навчатися дайвінгу прямо зараз. Якщо ви завжди хотіли дізнатися, як занурюватися з аквалангом, випробувати хвилюючі пригоди або відкрити для себе вражаючий підводний світ, то саме з цього треба почати.

Курс PADI Open Water Diver Referral складається з двох основних частин:

 • теоретична частина для засвоєння базових принципів підводного плавання;
 • занурення в закритій воді (басейн) для вивчення основних навичок дайвінгу;

Теоретична частина включає в себе п'ять розділів підручника в кінці кожного розділу контрольна робота, яку Ви виконуєте вдома у зручний для Вас час. Перевірка контрольних робіт з інструктором і обговорення незрозумілого матеріалу, перегляд відеоматеріалу за даними розділах, написання і перевірка тестів після перших чотирьох розділів так само на писання і перевірка фінального іспиту після п'ятого розділу.

Занурення в закритій воді включає в себе відпрацювання основних навичок дайвінгу описаних в підручнику

Якщо ви познайомилися з дайвінгом через програму Discover Scuba Diving, навички, які ви отримали, можуть бути зараховані як частина курсу PADI Open Water Diver Referral.

Спорядження, яке використовується в дайвінг.

На курсі PADI Open Water Diver Referral ви дізнаєтеся про спорядження для дайвінгу, включаючи дайверський комп'ютер і основні аксесуари. Устаткування, яке використовується в дайвінг, варіюється в залежності від умов занурень - в тропіках або в холодній воді.

Навчальні матеріали, які вам будуть потрібні

PADI пропонує різні матеріали для вивчення для курсу Open Water Diver. Матеріали по курсу PADI Open Water Diver створені, виходячи з тих знань, які вам необхідні - базових навичок дайвінгу, термінології та безпеки. Кожен модуль, опис якого ви прочитаєте в підручнику, ви можете також подивитися на відео. Після ознайомлення з теорією ви підете в басейн, щоб відпрацювати практичні навички з інструктором. Пізніше, будучи сертифікованим дайвером, ви зможете використовувати матеріали курсу як довідник для подальших дайверских пригод і для того, щоб згадати те, що ви вже вивчили.
По закінченню курсу PADI Open Water Diver Referral ви отримаєте форму Referral з якою можете відправитися у відпустку на лазурний берег і закінчити курс та отримати сертіфікар Open Water Diver в іншого профисионал PADI

Вимоги до курсу
 • Мінімальний вік:
  10 років
 • Занурення у відкритій воді:
  Немає
 • Вимоги до сертифікації:
  Немає
 • Максимальна глибина під час заняття:
  5 метрів
 • Теоретичне заняття:
  Підручник / тести в класі
 • Рекомендована тривалість:
  10-12 годин
 • Занурення в басейні / закритій воді:
  П'ять
Коментарі
350.00 $
10150.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати