Подарунковий сертифікат OWD

317.00 $
12997.00 грн.
Опис курсу

Якщо ви з коханими чи рідними відпочивали на морі, спробували зануритись з аквалангом і отримали від цього справжнє задоволення - вам обов'язково треба подарувати собі незабутні враження. Даруйте близьким подарунковий сертифікат PADI OWD і найбільший музей світу - океан, відкриє для вас свої двері і загадки, Даруйте враження і можливості - це найкраще!!!

Курс PADI Open Water Diver - найпопулярніший курс навчання дайвінгу в світі, саме з його допомогою мільйони людей познайомилися з дайверским стилем життя. Відкривають для себе світ нових вражень і захоплюючих пригод. Почніть навчатися дайвінгу прямо зараз і отримаєте свій перший сертифікат PADI. Якщо ви завжди хотіли дізнатися, як занурюватися з аквалангом, випробувати хвилюючі пригоди або відкрити для себе вражаючий підводний світ, то саме з цього треба почати.

Курс PADI Open Water Diver складається з трьох основних частин:

 • теоретична частина для засвоєння базових принципів підводного плавання;
 • занурення в закритій воді (басейн) для вивчення основних навичок дайвінгу;
 • занурення у відкритій воді для перевірки ваших умінь.

Теоретична частина включає в себе п'ять розділів підручника в кінці кожного розділу контрольна робота, яку Ви виконуєте вдома у зручний для Вас час. Перевірка контрольних робіт з інструктором і обговорення незрозумілого матеріалу, перегляд відеоматеріалу за даними розділах, написання і перевірка тестів після перших чотирьох розділів так само на писання і перевірка фінального іспиту після п'ятого розділу.

Занурення в закритій воді включає в себе відпрацювання основних навичок дайвінгу описаних в підручнику

Занурення у відкритій воді для перевірки ваших умінь і знань отриманих в процесі навчання.

Якщо ви познайомилися з дайвінгом через програму Discover Scuba Diving, навички, які ви отримали, можуть бути зараховані як частина курсу PADI Open Water Diver.

Спорядження, яке використовується в дайвінг.

На курсі PADI Open Water Diver ви дізнаєтеся про спорядження для дайвінгу, включаючи дайверський комп'ютер і основні аксесуари. Устаткування, яке використовується в дайвінг, варіюється в залежності від умов занурень - в тропіках або в холодній воді.

Навчальні матеріали, які вам будуть потрібні

PADI пропонує різні матеріали для вивчення для курсу Open Water Diver. Матеріали по курсу PADI Open Water Diver створені, виходячи з тих знань, які вам необхідні - базових навичок дайвінгу, термінології та безпеки. Кожен модуль, опис якого ви прочитаєте в підручнику, ви можете також подивитися на відео. Після ознайомлення з теорією ви підете в басейн, щоб відпрацювати практичні навички з інструктором. Пізніше, будучи сертифікованим дайвером, ви зможете використовувати матеріали курсу як довідник для подальших дайверских пригод і для того, щоб згадати те, що ви вже вивчили.
По закінченню курсу PADI Open Water Diver студент отримує електронний сертифікат міжнародного зразка, що дозволяє занурюватися на глибину до 18 метрів

Вимоги до курсу
 • Мінімальний вік:
  10 років
 • Занурення у відкритій воді:
  Чотири
 • Вимоги до сертифікації:
  Немає
 • Максимальна глибина під час заняття:
  18 метрів (з 15 років)
 • Теоретичне заняття:
  Підручник / тести в класі
 • Рекомендована тривалість:
  16-32 години
 • Занурення в басейні / закритій воді:
  П'ять
Коментарі
317.00 $
12997.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати