Advanced Open Water Diver

244.00 $
10004.00 грн.
Опис курсу

Курс PADI Advanced Open Water Diver призначене для поліпшення ваших знань і навичок як дайвера. Ви можете зареєструватися відразу після отримання сертифікату PADI Open Water Diver, незалежно від вашого рівня підготовки. Курс допоможе вам набути впевненості в навігації, відточити навички плавучості і познайомить вас з різними видами дайвінгу, такими як занурення на затонулі кораблі, нічне занурення або зйомка підводних зображень. Після завершення навчання ви зробите п'ять пригодницьких занурень: глибоке занурення (більше 18 м), навігаційне занурення і три додаткових пригодницьких занурення за вашим вибором, щоб отримати сертифікат.

Разом з інструктором ви сплануєте свій шлях навчання, вибравши з довгого списку пригодницьких занурень. Є два обов'язкових занурення - Deep і Underwater Navigation - і ви вибираєте інші три, всього п'ять занурень.
Під час Deep Adventure Dive ви дізнаєтеся, як планувати занурення, щоб впоратися з фізіологічними ефектами і проблемами більш глибокого підводного занурення. Занурення з Underwater Navigation Adventure Dive удосконалює ваші навички навігації по компасу і допомагає краще орієнтуватися за допомогою помахів ласт, візуальних орієнтирів і часу.

Інші знання та навички, які ви отримуєте, залежать від вашого інтересу і пригод, які у вас є - фотографія, контроль плавучості, ідентифікація риби, дослідження затонулих кораблів і багато іншого.

Вимоги до курсу
 • Мінімальний вік:
  12 років
 • Занурення у відкритій воді:
  П'ять
 • Вимоги до сертифікації:
  Open Water Diver
 • Максимальна глибина під час заняття:
  30 метрів
 • Теоретичне заняття:
  П'ять
 • Рекомендована тривалість:
  6-10 годин
 • Занурення в басейні / закритій воді:
  Немає
Коментарі
244.00 $
10004.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати