Спеціалізації PADI

До вашоi уваги

Всі спеціалізації PADI дають вам можливість для того щоб дайвінг став частиною вашого життя назавжди.

Спец курс Dry Suit Diver дає змогу занурюватися в холодну воду навіть ранньою весною, восени або навіть зимою. Спец курс Night Diver відкриває неймовірне нічне життя морських мешканців. Спец курс Wreck Diver дають відповіді на таємниці затонулих кораблів і покаже життя підводних мешканців. А спец курс глибоких занурень (PADI Deep Diver) підніме завісу океанських глибин, западин, підводних печер які ви ніколи в житті не забудете.

Навчання

Peak Performance Buoyancy

Peak Performance Buoyancy

Записатися на спецкурс Peak Performance Buoyancy можуть дайвери 10 років і старше, які вже мають сертифікат PADI Open Water Diver (Junior Open Water Diver) або його еквівалент.

Enriched Air Diver

Enriched Air Diver

Спецкурс PADI Enriched Air Diver - найпопулярніший курс в PADI і ось чому: занурення на найтрокс дає можливість збільшити час бездекомпрессіонних занурень.

Deep Diver

Deep Diver

Спеціальний курс PADI Deep Diver (глибокі занурення) пропонує зануритися в пригоди, які запам'ятаються на все життя, і побачити те, про що інші можуть тільки мріяти

Sidemount Diver

Sidemount Diver

Спеціальний курс PADI Sidemount Diver (бокова конфігурація кріплення балонів) забезпечує велику гнучкість та найкращі можливості оптимізації. Дізнайтеся про багато переваг дайвинги з сайдмаунтом.

Wreck Diver

Wreck Diver

Затонулі кораблі, затонулі спеціально в якості штучного рифу для дайверів або затонулі в результаті нещасного випадку, є захоплюючим вікном в минуле. Кораблі, літаки і навіть автомобілі цікаві для вивчення і зазвичай рясніють водної фауною.

Night Diver

Night Diver

Підводний світ змінюється в міру того, як денні істоти йдуть на спокій і з'являються нічні організми. Якщо вам цікаво, що відбувається під водою після заходу сонця, запишіться на спеціальний курс PADI Night Diver.

Dry Suit Diver

Dry Suit Diver

Пройшовши курс Dry Suit Diver (занурення в сухому костюмі) ви зможете розширити свої кордони і частіше пірнати в більшій кількості місць. Цей костюм захищає вас від води і забезпечує комфорт навіть в холодній воді.