Для новачків

Людина завжди прагнула підкорювати природу - підійматися в небо, занурювалась під воду. Після винайдення акваланга можливість провести під водою більше кількох хвилин подарувала людям надзвичайні вміння і навички дайвінгу.

Стати людиною, що може на деякий час бути повноправним мешканцем морських глибин зараз може кожен. Почніть вже сьогодні вчитися дайвінгу по системі SSI і морські глибини- ваші!

Навчання

Подарунковий сертифікат TSD

Подарунковий сертифікат TSD

Найкращий подарунок для рідних і друзів це - враження. Хтось малює картини, хтось отримує в подарунок масаж, а ми пропонуємо вам подарувати спробу познайомитися з підводним плаванням. Це буде цікаво і мужнім чоловікам, і сучасним жінкам, і підліткам, адже море - неймовірна стихія!

Try Scuba Diving

Try Scuba Diving

Програма SSI Try Scuba Diving - це ваше знайомство з підводним світом. Ця програма початкового рівня дає вам можливість познайомитися з підводним світом в умовах закритої води.

Подарунковий сертифікат OWD

Подарунковий сертифікат OWD

Якщо ви з коханими чи рідними відпочивали на морі, спробували зануритись з аквалангом і отримали від цього справжнє задоволення - вам обов'язково треба подарувати собі незабутні враження. Даруйте близьким подарунковий сертифікат OWD і найбільший музей світу - океан, відкриє для вас свої двері і загадки, Даруйте враження і можливості - це найкраще!!!

Open Water Diver

Open Water Diver

Курс SSI Open Water Diver.Ця всесвітньо визнана програма сертифікації SSI Open Water Diver - кращий спосіб у вашому житті почати пригода в якості сертифікованого дайвера.

Open Water Diver Referral

Open Water Diver Referral

Ця всесвітньо визнана програма сертифікації SSI Open Water Diver - кращий спосіб у вашому житті почати пригода в якості сертифікованого дайвера.