Подарунковий сертифікат OWD

330.00 €
10890.00 грн.
Опис курсу

Якщо ви з коханими чи рідними відпочивали на морі, спробували зануритись з аквалангом і отримали від цього справжнє задоволення - вам обов'язково треба подарувати собі незабутні враження. Даруйте близьким подарунковий сертифікат SSI OWD і найбільший музей світу - океан, відкриє для вас свої двері і загадки, Даруйте враження і можливості - це найкраще!!!

Курс SSI Open Water Diver.

Ця всесвітньо визнана програма сертифікації SSI Open Water Diver - кращий спосіб у вашому житті почати пригоду в якості сертифікованого дайвера.
Теоретичне навчання поєднується із заняттями в воді, щоб переконатися, що у вас є навички і досвід, необхідні для того, щоб відчувати себе по-справжньому комфортно під водою.

Неперевершений досвід занурення:

Ви збираєтеся відправитися в одне з найбільших пригод у своєму житті. Стати дайвером- це перший крок в подорож, яка назавжди змінить ваше сприйняття навколишнього середовища і дасть вам можливість досліджувати безкрайні простори підводного світу.
Невагомість космічного простору - це досвід, доступний тільки кільком висококваліфікованим космонавтам. Як дайвера ви будете досліджувати чудеса невагомого підводного світу, взаємодіяти з неймовірними морськими мешканцями і відкривати затонулі кораблі і екосистеми, приховані під поверхнею води.

Стандарти курсу:

  • Сертифікат, який ви отримуєте, пройшовши курс навчання SSI Open Water Diver, відповідає і має всесвітньо визнаних стандартів безпеки і якості.
  • Ці стандарти встановлені Міжнародною організацією по стандартам (ISO), Радою з навчання підводному плаванню з аквалангом (RSTC) і Американським національним інститутом стандартів (ANSI).
  • Наш дайв-центр SSI є частиною міжнародної сім'ї SSI, прихильною найвищим стандартам безпеки і освіти. У цю сім'ю входять фахівці з дайвінгу SSI, дайв-центри і курорти SSI, а також дайвери, подібні вам.
  • SSI є лідером галузі з моменту свого заснування в 1970 році і постійно вдосконалює навчальні матеріали та методи, щоб підвищити вашу особисту безпеку та досвід.
  • Ви можете відвідати будь-який дайв-центр SSI по всьому світу і бути впевненим, що отримаєте високоякісний досвід навчання дайвінгу, спрямований на створення і підвищення вашого комфорту і впевненості.

Процес навчання SSI:

  • Ваш шлях до сертифікації складається з трьох етапів:
  1. Заповніть матеріали для онлайн навчання. Ці матеріали призначені для самостійного вивчення, і ви можете заповнити їх в будь-якому місці і в будь-який час, завантаживши їх у свій додаток SSI DiveSSI.
  2. Завершіть академічні заняття і заняття в басейні / закритою воді зі своїм SSI Dive Professional.
  3. Завершіть тренувальні занурення у відкритій воді зі своїм SSI Dive Professional.
  • Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат SSI Open Water Diver.

Приєднуйся до нас Реєстрація в SSI.

Вимоги до курсу
Коментарі
330.00 €
10890.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати