Подарунковий сертифікат TSD

35.00 €
1155.00 грн.
Опис курсу

Найкращий подарунок для рідних і друзів це - враження. Хтось малює картини, хтось отримує в подарунок масаж, а ми пропонуємо вам подарувати спробу познайомитися з підводним плаванням. Це буде цікаво і мужнім чоловікам, і сучасним жінкам, і підліткам, адже море - неймовірна стихія!

Програма SSI Try Scuba Diving - це ваше знайомство з підводним світом. Ця програма початкового рівня дає вам можливість познайомитися з підводним світом в умовах закритої води.

Стати дайвером - це перший крок на шляху, яке назавжди змінить ваше сприйняття світу. Ви будете досліджувати чудеса невагомого підводного світу, взаємодіяти з неймовірними морськими мешканцями.

Навчитися занурюватися з аквалангом набагато простіше, ніж ви думаєте, і кращий спосіб випробувати цей дивовижний новий вид спорту - це програма SSI Try Scuba Diving. Просто відвідайте нас, завантажте додаток MySSI на своє смарт-пристрій і зареєструйтеся в Try Scuba. Ціфровие матеріали допоможуть підготувати вас до першого враженню про підводний світ.

Якщо ви хочете пірнати де завгодно і з ким завгодно, програма Open Water Diver - це ваш міжнародний сертифікат, що дозволяє стати частиною ексклюзивної групи підводних дослідників, про яку більшість людей тільки мріють приєднатися.

 

Приєднуйся до нас Реєстрація в SSI.

Вимоги до курсу
 • Мінімальний вік:
  8/10 років
 • Занурення у відкритій воді:
  Немає
 • Вимоги до сертифікації:
  Немає
 • Максимальна глибина під час заняття:
  5 метрів
 • Теоретичне заняття:
  Try Scuba басейн
 • Рекомендована тривалість:
  Немає
 • Занурення в басейні / закритій воді:
  Одне
Коментарі
35.00 €
1155.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати