Спеціалізації SSI

До вашоi уваги

Як у райдуги є сім кольорів і тільки коли вони разом ми маємо веселку на небі, так і в дайвінгу спеціалізації - це як кольори веселки. Спеціалізації дають дайверу змогу невеликого екстриму:

можна зануритись вночі і бачити океан в казковому світлі (Night Diving and Limited Visibility), можна занурюватись просто з човна (Boat Diving), можна спробувати з двома балонами вивчати підводні печери, що лякають і манять загадками (Recreational Sidemount), можна розглядати затонулі кораблі (Wreck Diving), можна навіть взимку занурюватись у різних точках світу і ще багато чого можна.Пройдіть хоч одну спеціалізацію SSI і самі впевнитесь!

Навчання

Deep Diving

Deep Diving

Чи готові ви занурюватися на глибину понад 30 метрів і досліджувати більш глибокі затонулі кораблі, покриті коралами стіни, рифи і багато іншого?

Enriched Air Nitrox

Enriched Air Nitrox

Спеціальна програма SSI Enriched Air Nitrox навчить вас безпечного планування і занурення з використанням сумішей з збагаченим повітрям які містять до 40% кисню.

Perfect Buoyancy

Perfect Buoyancy

Чи хочете ви поліпшити контроль плавучості, мінімізувати споживання газу для дихання або легко переміщатися над дном океану?

Recreational Sidemount

Recreational Sidemount

Сайдмаунт Sidemount за останні кілька років став дуже популярним в дайверской середовищі. Не так давно тільки «печерні дайвери» використовували цей вид розміщення балонів, для більш легкого проходження в вузькі пасажі і тунелі.

Night Diving and Limited Visibility

Night Diving and Limited Visibility

Спеціалізація SSI Night Diving and Limited Visibility. Ця програма надає навички і знання, необхідні для безпечного і комфортного занурення в нічний час або в умовах обмеженої видимості.

Wreck Diving

Wreck Diving

Багато сайтів для занурень в океані мають штучні рифи або затонулі кораблі. Програма SSI Wreck Diving дає вам навички та знання, необхідні для безпечного підводного плавання над цими підводними скарбами і навколо них.

Dry Suit Diving

Dry Suit Diving

Пройшовши спецкурс SSI Dry Suit Diving ви зможете комфортно занурюватися цілий рік в будь-якій точці світу. Це кращий спосіб продовжити сезон занурень, зігрітися і з легкістю досліджувати місця для занурень у холодній воді.

Navigation

Navigation

Спеціалізація SSI Navigation. Ця програма надає навички і знання, необхідні для безпечної і комфортної навігації під водою під час занурення.

Boat Diving

Boat Diving

У світі багато місць для заняття дайвінгом, але багато хто з них недоступні з берега. Ця програма дає вам навички та знання, необхідні для безпечного занурення з човна, що дозволить вам максимально використовувати свої можливості.

Search & Recovery

Search & Recovery

Спеціальна програма SSI Search & Recovery. Ця програма надає навички та концепції, необхідні для безпечного планування і проведення пошукових та відновлювальних занурень.

Ice Diving

Ice Diving

Ця програма дає навички і знання, необхідні для безпечного і комфортного занурення під крижаний покрив.

React Right

React Right

Спеціальна програма SSI React Right, це програма екстреного навчання SSI, яка складається з таких основних компонентів: первинна оцінка, навички надання першої допомоги та серцево-легеневої реанімації, основні методи стабілізації, і включає в себе два додаткових компонента: введення кисню в надзвичайних ситуаціях при дайвінг і основи автоматичної зовнішньої дефібриляції.