Enriched Air Nitrox

140.00 €
4620.00 грн.
Опис курсу

Спеціальна програма SSI Enriched Air Nitrox навчить вас безпечного планування і занурення з використанням сумішей з збагаченим повітрям які містять до 40% кисню.

Занурення з збагаченим повітрям може збільшити ваші бездекомпресійної межі, підвищити вашу безпеку і скоротити необхідну тривалість поверхневих інтервалів в порівнянні з повітрям. Після завершення цієї програми ви отримаєте сертифікат SSI Enriched Air Nitrox 32% або 40%.

Ця програма розділена на дві сертифікації - Enriched Air Nitrox 32 та Enriched Air Nitrox 40. SSI рекомендує вам пройти всю програму. Чим більше у вас інформації, тим краще ви будете підготовлені до підводного подорожі.

Фізично занурення на найтроксі нічим не відрізняється від занурення на повітрі, але безпечне планування занурень з найтроксі вимагає додаткової освіти та навичок. Ця програма дасть вам інформацію необхідну для прийняття обґрунтованих рішень про занурення з найтроксі, включаючи розрахунок скоригованого часу дна, максимальної глибини і правильних інтервалів на поверхні в залежності від використовуваної суміші найтрокса.

Ця програма також включає обов'язкове практичне заняття, на якому ви вивчите належні методи і процедури для безпечного аналізу вмісту кисню в ваших балонах з найтроксом, а також запобіжні заходи, необхідні для занурень з збагаченим повітрям.

Приєднуйся до нас Реєстрація в SSI.

Вимоги до курсу
 • Мінімальний вік:
  10 років
 • Занурення у відкритій воді:
  За бажанням
 • Вимоги до сертифікації:
  Open Water Diver
 • Максимальна глибина під час заняття:
  Залежно від використовуваної дихальної суміші та рівня сертифікації
 • Теоретичне заняття:
  Онлайн навчання
 • Рекомендована тривалість:
  3 - 5 годин
 • Занурення в басейні / закритою воді:
  За бажанням
Коментарі
140.00 €
4620.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати