React Right

90.00 €
2970.00 грн.
Опис курсу

Спеціальна програма SSI React Right, це програма екстреного навчання SSI, яка складається з таких основних компонентів: первинна оцінка, навички надання першої допомоги та серцево-легеневої реанімації, основні методи стабілізації, і включає в себе два додаткових компонента: введення кисню в надзвичайних ситуаціях при дайвінгу і основи автоматичної зовнішньої дефібриляції. Студенти, які завершили цю програму, отримують сертифікат спеціальності SSI React Right.

Методи надання першої допомоги постійно вдосконалюються, що робить цей курс цінних як для нових, так і для досвідчених провайдерів SSI React Right.

Цей курс складається з двох частин.

 • У першій частині ви самостійно вивчіть матеріали курсу і відповісте на питання для перевірки знань в зручному для вас темпі в тій навчальному середовищі, яка вам більше підходить.
 • Друга частина - це заняття з розвитку навичок з інструктором SSI React Right, на якому ви удосконалите і продемонструєте свої нові навички надання першої допомоги в реалістичних, заснованих на сценаріях умовах. Під час цього заняття у вас буде можливість задати будь-які залишилися без відповіді питання та скласти письмовий іспит.

Після виконання всіх вимог курсу ви отримаєте сертифікат SSI React Right Provider - сертифікат, дійсний протягом двох років. Цей курс не призначений для заміни повного курсу навчання невідкладної медичної допомоги (для ЕМТ або більш високої кваліфікації).

Приєднуйся до нас Реєстрація в SSI.

Вимоги до курсу
 • Мінімальний вік:
  15 років
 • Вимоги до сертифікації:
  Немає
 • Рекомендована тривалість:
  8-12 годин
Коментарі
90.00 €
2970.00 грн.
Як до Вас звертатися?
Телефон
* Відправлення запиту не зобов'язує Вас бронювати або оплачувати