Про Клуб

Слово КЛУБ багато до чого зобов'язує. Дайвінг-клуби в Україні та за кордоном - це абсолютно різні речі. Приїхавши на курорт, Ви дізнаєтеся, який дайвінг-центр знаходиться ближче до Вашої готелі, потім домовляєтеся про час пірнання, в перебігу декількох днів робите занурення і спокійно їдете в рідні краї.

Дайвінг-клуб у Вашому рідному місті - це перш за все місце, де Вам цікаво. Куди Ви приходите не тільки під час навчання, а й тоді, коли хочете поговорити, обговорити поїздку, похвалитися фотографіями, ознайомитися з новинками в обладнанні. Це місце, де збираються друзі яким подобається дайвінг і все що з ним пов'язано.

А згадайте нудні вихідні, що починаються з телевізора і їм же закінчуються? Похід в кіно на фільм про чергове герої, що стріляє у всіх підряд і рятує весь світ. Поїздка на дачу при цьому займаєшся всім і одночасно нічим. Інша справа, якщо в середині тижня пролунає дзвінок з клубу і ...

... Влітку !!! За Києвом! З друзями, аквалангом, шашличком, волейбольним м'ячем і пейнтбольним рушницею. Взимку !!! З тими ж плюс льодоруб, для підлідної нирялкі і термосок божественної чаєм для зігріву. А ще ж є весна і осінь.

Наша команда

Олександр
PADI IDC Staff Instructor # 651732
SSI AIT Instructor # 68138
Юрій
SSI Divemaster # 91234
Антон
SSI Divemaster # 93591