Приєднуйтесь до SSI

Час нових емоцій

Океан - колиска життя, і тому людина завжди прагне підкорити морські глибини. Для цього й створена міжнародна школа навчання дайвінгу SSI (Scuba School International) SSI заснована в 1970 році і її основним завданням стало розв'язання питань та вимог, які не задовольняють інші школи дайвінгу. Система була заснована групою членів NASPS, що були не задоволені принципами та філософією шкіл по навчанню дайвінгу.

В той час було багато дайв - агентств, що мали свою систему навчання, а от філософія дайвінгу їх зовсім не цікавила.
Єдиним рішенням в цій ситуації стало створення нової організації SSI, яка вже 50 років створює навчальні програми та матеріали, розробляє стандарти проведення курсів та сертифікації для дайверів, дайв-інсрукторів та забезпечує роботу центрів по всьому світу.
Вперше заявивши про себе в 1970 році, зараз SSI - це більш як 30 сервісних центрів в більш ніж 110 країнах, 2700 дайв клубів та курортів, навчальні матеріали перекладені на 27 мов, а головне філософія пізнання світового океану та його мешканців.

1 червня 2010 року SSI ввійшла до числа небагатьох сертифікованих агентств, якість навчальних програм яких була підтверджена міжнародним сертифікатом ISO було сертифіковані 7 програм - 4 для дайверів (програма для проведення ознайомчого занурення Try Scuba Diving, програми базового навчання дайвінгу Scuba Diver і Open Water Diver, спеціалізація Enriched Air Nitrox) і 3 для дайв-професіоналів (перший професійний рівень Dive Guide, програми Dive Control Specialist і Open Water Instructor).

SSI не тільки навчає, але й стала засновником RSTC (Recreational Scuba Training Council) та має представництва у більшості національних комітетів, що керують дайв - індустрію, щоб гарантувати дотримання інтересів дайв спільноти світу.
Дві третини Землі вкриті водою. Загадки морських організмів, їх цілющі властивості можуть врятувати життя людства. SSI дає надзвичайні можливості пізнавати підводний світ бажаючим.

В SSI ми пишаємося своєю історією, філософією навчання та розумінням нагальних потреб людей.
Ми вважаємо, що наша унікальна філософія заснована не тільки на надійній теорії навчання, але й на практичному застосуванні знань в умовах підводного плавання, є основою безпечного дайвінгу і наближає людство до розуміння життя світового океану.

Докладніше