Приєднуйтесь до PADI

Час змін

Що таке PADI? PADI (Professional Association of Diving Instructors - Професійна aссоціація дайвінг-інструкторів) - це найбільша міжнародна організація, що займається навчанням підводному плаванню і об'єднує любителів і професіоналів дайвінгу. PADI пред'являє високі вимоги до рівня навчання, техніки безпеки і якості послуг, що надаються. Ця міжнародна організація представлена ​​в більш ніж 175 країнах світу, а регіональні офіси PADI, об'єднані центральним штабом в Каліфорнії, обслуговують понад 100 тисяч індивідуальних членів і близько 4300 дайв-центрів і курортів. PADI забезпечує своїх членів повним асортиментом навчальних матеріалів на 20 мовах світу, в тому числі і російською.

Система навчання дайвінгу PADI заснована на поступовому нарощуванні складності занять і поетапне освоєння техніки занурень і заходів безпеки під водою. Після освоєння кожного курсу PADI, починаючи з Open Water Diver, студенти отримують сертифікат дайвера, який служить пропуском в дайв-центри і дайв-курорти, розташовані в будь-якій точці земної кулі. Сертифікат свідчить про відповідність вимогам PADI, визнається в усьому світі і дає право брати участь в підводних заходах, брати на прокат і купувати спорядження для дайвінгу. Діапазон і тривалість курсів варіюється з метою задовольнити інтереси кожного дайвера. В рамках більшості курсів PADI академічна підготовка зводиться до мінімуму, а головна увага приділяється захоплюючим практичних занять в реальному підводному середовищі.

Популярність PADI в чималому ступені пояснюється жорсткою стандартизацією і найвищим рівнем безпеки, що досягається в рамках всіх програм асоціації, а також професіоналізмом її інструкторів. Завданням PADI є зробити аматорський дайвінг максимально безпечним і приносить радість спортом, доступним людям з різною підготовкою. Для цього були розроблені стандарти навчання дайвінгу та вимоги до всіх членів асоціації. Спеціально створений Комітет по контролю якості навчання постійно стежить за їх неухильним дотриманням і розглядає скарги і пропозиції від дайверів.

Докладніше