Дахаб та Ras Abu Galum, Єгипет

Дейлі 19 — 26 Лютого 2022 р. - На мапі
Детально

Дахаб місце, до якого хочеться повертатися знову й знову. Тут кожен здатний знайти пригоди для себе, якщо тільки розпочав свій шлях у дайвінгу чи вже став матьорим професіоналом. Місто розташоване на сході Синайського півострова, на березі Акабської затоки Червоного моря, за 100 км від аеропорту Шарм-еш-Шейха. Для дайверів тут справжній рай, оскільки Дахаб має унікальні дайв-сайти. Починаючи від Lighthouse, на якому новачки легко та комфортно можуть відточити свої навички та здати "відкриту воду" та до відомого Blue Hole, де технічні дайвери та фрідайвери ставлять свої рекорди.

Ця подорож - можливість відвідати заповідник Ras Abu Galum, розташований на північ від Дахабу. Дістатися можна двома способами: по землі верхи на верблюдах або по воді на човні. Ras Abu Galum займає територію 500 квадратних кілометрів, тут зростає 165 видів унікальних рослин; живуть пустельні тварини, такі як червона лисиця, нубійський цап та кілька видів рептилій. Але головне - здійснимо 4 неймовірні занурення в первозданні коралові сади з великою кількістю різнокольорових риб. Познайомимося з місцевими жителями, які гостинно приймуть на нічліг та нагодують після неймовірних пригод.

Пірнемо до найвідомішого та найтрагічнішого wreck-у Червоного моря - "SS Thistlegorm". Британський корабель торгового флоту, потоплений на якірній стоянці рано вранці 6 жовтня 1941 року двома німецькими бомбардувальниками Heinkel He 111. Перевозив багатий вантаж боєприпасів, продовольства, автомобілів, вантажівок, мотоциклів, деталей літаків, залізничних вагонів й локомотив. Дев'ятеро людей (5 артилеристів та 4 моряки) загинули в результаті атаки, але решті членів екіпажу з 41 людини вдалося врятуватися з корабля, що горить, до того, як боєприпаси на борту призвели до потужного вибуху, внаслідок якого корабель розламався навпіл та стрімко опустився на дно. Сьогодні це одне з найвідоміших та захопливих місць для дайвінгу у світі.

Подорож нікого не залишить байдужим. Відмінно відпочинемо у чудовій компанії однодумців.

Готель: "Tirana Dahab Resort" - чотиризірковий курортний готель, в 3 км від центру Дахаба. Вдале розташування готелю дозволяє одночасно насолоджуватись світанком - вранці, та заходом сонця у вечері. Усі номера обладнанні кондиціонером.

Приймаюча сторона - Дайвінг-центр "Club Red" - це зручний та гостинний дайв-центр, оснащений необхідним обладнанням для комфортних та безпечних занурень. Вихід на домашній риф (Машраба) і закриту воду (піщане плато 10х50 м на глибині 5 м).

Включено: Авіапереліт Київ - Шарм-еш-Шейх - Київ; Розміщення в готелі Tirana Dahab Resort у двомісному номері, харчування - AI - "все включено"; Трансфери в турі.

Дайвінг-пакет:

 • 5 днів, min 10 занурень;
 • 1 нічне занурення (при наявності сертифіката) в вартості пакету;
 • Nitrox (EAN32) - за наявності сертифікату;
 • Балони 12л., вантажі, гайдинг, сніданок + обід на Gabr EL Bint.

Можливі додаткові витрати:

 • Вихід з ночівлею на Abu Galum (4 занурення, проживання та триразове харчування) – 85 €;
 • Вихід на SS Thistlegorm (3 занурення) зі сніданком та обід - 120 €;
 • Вхід до Blue Hole - 5 $;
 • Оренда спорядження - 20 € / день;
 • Оренда частини спорядження (за одиницю) - 4 € / день;
 • Оренда ліхтаря - 7 € / день;
 • Оренда комп'ютера для дайвінгу - 10 € / день (обов'язково, якщо немає);
 • 15л. балон - 5 € / шт;
 • Екстрадайв (за бажанням) - 20 €;
 • Дайвінг-Страховка (якщо немає) - 25€.
Розклад
На мапі
850.00 €
Як до Вас звертатися?
Телефон