Дайвінг в Мексиці

Дейлі 05-15 Листопада 2021 р - На мапі
Детально

У листопаді, коли в Києві буде холодно і сиро, ми вирушимо до яскравого сонця і теплого моря в околицях Юкатана.

Занурення в сеноти і нирялкі з бичачими акулами

Мексика може порадувати туриста величезною кількістю речей, починаючи від останків архітектури і побуту цивілізації Майя, колоніальних будівель завойовників і до унікальної мексиканської сучасної культури і кухні. Але дайверів Мексика може порадувати набагато більшим: понад 6000 тисяч сенот, більшість з яких відкриті до доступу для дайверів, і дуже багато сеноти можна відвідувати без спеціальних сертифікатів, досить сертифікації OWD / AOWD; другий за величиною в світі кораловий риф; два океани, атлантичне і тихий; і багато іншого.

За 10 днів перебування, ми з вами поринемо в теплі води Карибського моря, де познайомимося з багатою різноманітністю морських мешканців, досліджуємо знамениті сеноти Юкатана, побуваємо на величних пірамідах древньої цивілізації Майа, а також відчуємо атмосферу мексиканського колориту.

Розклад

Сенот,в якому фото і відео зйомка заборонена. Тому безперечно варто подивитися наживо.

Завдяки своїм приголомшливим сталактитам, сталагмітам і кажанам, ви відчуєте, що за багато мільйонів років створила природа.

Чичен-Іца (ісп. Chichén Itzá, аст. Chichen Itzā, юк. Chi'ch'èen Ìitsha) - політичний і культурний центр майя на півночі півострова Юкатан в Мексиці,священне місто народу Іца. Розташований в 120 км на схід від міста Меріда.

У 2007 році за результатами опитування, проведеного організацією New Open World Corporation, місто було визнано одним з нових семи чудес світу.

Одні з найпопулярніших сеноті в групі "Базових", а отже, там і красиво і нескладно.

При проходженні сеноти Ponderosa Ви будете перетинати галокліна, який розташувався на глибині 10 метрів. І не завжди це будуть широкі і світлі зали, з цього приготуйтеся пробиратися і навпомацки. Також в цьому сеноті бувають моменти, коли температура води змінюється на кілька градусів. І якщо температура зростає - це приємно, але от коли падає - до цього треба звикати :)

Анхеліто. Цей сенот по праву вважається одним з найцікавіших і інтригуючих сеноті. Але на жаль для багатьох новачків, цей сенот доступний тільки для дайверів з рівнем сертифікації Advanced OWD (аналог) або вище. А ось якщо Ви вже можете відвідувати даний сенот, то неодмінно варто це зробити.

Сенот виглядає одночасно приголомшливо і лякаюче зачаровує. Після занурення ви як би опиняєтеся над річкою з сірководню, яка тече між вигинами берегів, а дерева, що впали тільки доповнюють картину.

Приголомшливий сенот володіє пристойною глибиною. Річка знаходиться на рівні тридцяти метрів, але максимальна глибина більше 40 метрів. Цей сенот вражає всіх дайверів, які відвідують його, навіть тих, хто вже багато чого побачив і багато де занурювався. Але як то кажуть краще один раз побачити, тому занурення в сеноті Anjelita входить в наш список must see!

Багато дайвери після занурення хочуть відразу ж зануритися ще раз, але на такий випадок в програмі є ще один сенот, Casa сенот. Цей сенот впадає в море, є відкритим і дуже легким для занурення, але в той же час вкрай цікавим. Часом в цей сенот ми відвідуємо на початку, тому що ще не так багато туристів, і чистота води з ранку просто вражає.

Dream Gate, цей сенот з дуже красивою назвою є частиною системи Sac Aktun, і, як кажуть, є одним з найбільш прикрашених сеноті на Рив'єрі Майя.

Він настільки насичений всякого роду утвореннями, що Бі-бі-сі використовувала це місце для свого документального фільму про нашу планету «Печери» і документального фільму «Таємниці підземного світу майя». Що ми думаємо вже має спонукати Вас на відвідування цього сеноти!

В ході цієї екскурсії ми відвідаємо два, розташовані недалеко від Рів'єри Майя археологічні зони. Мальовничий «місто світанку» Тулум, розташований на скелях на березі бірюзового Карибського моря і загублений в диких джунглях Юкатану місто майя Коба.

Поселення Коба свого часу було одним з найбільш густонаселених в цьому регіоні, і об'єднувало в собі кілька міст і селищ, розташованих на території понад 80 квадратних кілометрів. Руїни міста були знайдені на початку двадцятого століття, через сторіччя після того, як місто було залишено його жителями.

Лише невелика частина міста відреставрована до теперішнього часу, багато будинків досі залишаються покриті джунглями, і це надає місту неповторний шарм і атмосферу покинутого міста в кращих традиціях пригодницьких фільмів.

На мапі
3200.00 $
Як до Вас звертатися?
Телефон